מה צריך לדעת לפני שלוקחים את הילד לרופא שיניים בפתח תקווה?

מה צריך לדעת לפני שלוקחים את הילד לרופא שיניים בפתח תקווה?

עומדים בקרוב לקחת את הילד לביקור אצל רופא שיניים בפתח תקווה? קחו בחשבון כי יש כמה צעדים שתוכלו לנקוט על מנת להפוך את החוויה לנעימה יותר. הרי לא מעט ילדים חוששים להגיע לביקור אצל רופא השיניים, ולכן המשימה הזאת כמעט בלתי אפשרית. יש כמה צעדים חשובים שיכולים לשנות את ההסתכלות של הילד על החוויה כולה אצל רופא השיניים. ד"ר אופיר זהבי, רופא שיניים מומחה, מציג לכם כמה טיפים שעושים את כל ההבדל.

התחילו טיפולים מוקדם ככל האפשר

ההורים מצידם מעדיפים למשוך את הביקור הראשון אצל רופא השיניים כמה שרק אפשר. הרי אם לילד יש שיניים בריאות, מדוע לקחת אותו לרופא השיניים? קודם כל בדיקה אצל רופא שיניים צריכה להתבצע אחת לשנה בכל גיל. הרי אתם לא באמת יכולים לדעת מה קורה בתוך השיניים עצמם. בנוסף חשיפה מוקדמת של הילד לרופא השיניים תימנע ממנו לפתח חששות בעתיד.

הגישה שלכם מקרינה על הילדים

בתור הורים אתם בוודאי לחוצים כאשר הילד שלכם צריך לעבור טיפול לא נעים. אך בתור הורים אתם מוכרחים להיות אלה שמקרינים גישה טובה שתשפיע על הילד. לכן לפני ביקור אצל רופא שיניים בפתח תקווה תדאגו להגיע עם אנרגיות טובות. האנרגיות החיוביות שלכם ידבקו לילד ויאפשרו לו לבצע את הטיפול ללא כל חשש. אם אתם תגיעו עם חששות, מיותר לציין כי הילד אוטומטית יושפע מכך.

תספרו לילד על הביקור המתקרב

אף פעם זה לא טוב להפתיע את הילד עם ביקור אצל רופא שיניים בפתח תקווה. ההמלצה היא להכין את הילד לקראת הביקור אפילו אם הוא קצת חושש לקראתו. מוטב כי תנסו לדבר איתו ולשאול אותו מה הוא מרגיש. תיתנו לילד לשתף אתכם ולהציף את כל מה שמטריד אותו. בתור הורים תצטרכו להיות אלה שיספקו לילד את התשובות על מנת להוריד את מפלס הלחץ.

תבחרו רופא שיניים סבלני

לא כל רופא שיניים בפתח תקווה יהיה כזה שמתמחה בטיפול בילדים. הטיפול בילדים הוא שונה לגמרי מהטיפול אצל מבוגרים. לכן מראש תחפשו אחר הרופא הנכון, כזה שיכול לבנות מערכת יחסים עם הילד. הרי השאיפה היא שתיקחו את הילד בכל פעם אל אותה המרפאה שבה הוא מרגיש בנוח. ד"ר אופיר זהבי ישמח להעניק טיפול מקצועי לילד שלכם ויגרום לו להשאיר את כל החששות הרחק מאחור.

צילום:freepik

דילוג לתוכן